Referencie

Napísali o nás

Nie ste stále rozhodnutí? Možno vám v rozhodovaní o využití nášho hotela pre zvieratá pomôžu recenzie našich klientov:​

  5 star review  Boli sme tam s Timi na „okukávačku“ už dvakrát. Od prvého momentu boli reakcie Timi, ako keby išla domov. Žiaden stres, napálila si to rovno dnu a po chvíľke sa už chovala, ako keby ani nebola v novom. Je tam veľmi dobrá „zvieracia karma“ a od majiteľov cítiť, že milujú zvieratká. A tie to zase cítia tiež. A a čo ma dnes dorazilo bolo, že Timi vôbec nereagovala na ich mačičku Tinu tak, ako obyčajne na iné mačky. Zježenou srsťou a bojovným postojom. Tinka bude veľmi dobrou „školiteľkou“ pre Timi čo sa vzťahu k mačkám týka. Som veľmi rád, že už máme aj v Rači takúto možnosť.

  Vojtech Bellus Avatar Vojtech Bellus
  2. May 2016

  positive review  Velmi dobra skusenost, pristup, malo psikov, vsetci socializovani, pravidelne podavanie sprav a fotiek. Napriek necakanym zaludocnym problemom ziadne poplatky navyse, vsetko v poriadku. Tesime sa, ze v pripade nudze moze ist Kapko vzdy na peknu dovolenku ku kamaratom ?

  Rent Maria Avatar Rent Maria
  9. December 2018

  positive review  Jednoducho úžasná starostlivosť a prístup. Fantastickí ľudia! Veľká vďaka! Odporúčam všetkým. Po opakovanej skúsenosti som nadmieru spokojná.

  Zu Zi Avatar Zu Zi
  21. October 2018

  5 star review  Veľmi sme sa potešili keď sme v blízkosti nášho bývania objavili takéto príjemné miesto a milých ľudí, ktorí sa vedia postarať o zvieratka takýmto spôsobom. Bol to pre nás zážitok a hlavne pre našich dvoch psov, ktorí sa tam cítili ako doma, preto že to tam aj je „ako doma“ 🙂

  Tbank Červenka Avatar Tbank Červenka
  14. June 2016

  positive review  Delta nemala ziaden problem v Zvieratkove zostat, bolo o nu krasne postarane, vysli nam v ustrety aj pri zmene terminu. Velka spokojnost, pes by tam snad aj zostal ?

  Zuzana Kruzliakova Avatar Zuzana Kruzliakova
  30. September 2018

  5 star review  Skvele :), Vas milacik sa tu bude urcite mat vyborne.Osobne poznam majitelku a odporucam :).

  Lenka Ersekova Avatar Lenka Ersekova
  19. April 2016

  5 star review  Zvieratkovo je supis �moji dvaja blazni sa tam mali fantasticky, vrelo odporucam �

  Silvia Anderson Avatar Silvia Anderson
  25. July 2017

  positive review  Chcem sa v mene našej celej rodiny poďakovať za extra starostlivosť o Ogiho.Manželia sú ochotní a trpezliví a vždy vyhovejú potrebám nášho psíka.Páči sa mi že sa havkáčom a zvieratám venujú a je vidno že vedia čo robia.Oproti iným škôlkam ste jediná kde máme istotu že Ogi je v poriadku.Ako plus vnímam tiež voľný pohyb na vzduchu a čistotu či už na záhradke alebo v dome.Ďakujeme

  Romka Romienka Avatar Romka Romienka
  6. August 2018

  positive review  Ďakujeme majiteľom Zvieratkova, za ich profesionálny prístup. Starali sa nám o naše dve fenky ( Enu, Laru) a Enyka stále trucuje, že sme ju zobrali od vás domov. Boli sme maximálne spokojný. Môžme iba odporúčiť. Je tu domácky prístup a majitelia miluju zvieratka a ozaj to s nimi vedia……Ak na budúce niekam pôjdeme, vieme na koho sa obrátit?….Ďakujeme Vám?!

  Linda Juricová Dostálová Avatar Linda Juricová Dostálová
  23. September 2018

Ďalšie recenzie získate po opätovnom načítaní tejto stránky.