Referencie

Napísali o nás

Nie ste stále rozhodnutí? Možno vám v rozhodovaní o využití nášho hotela pre zvieratá pomôžu recenzie našich klientov:​

  5 star review  Náš Hugo bol 2 týždne v dobrých rukách, ako doma… Po našom návrate je spokojný a ani trochu urazený, že sme ho nevzali so sebou. Ak budeme potrebovať, určite prídeme zas. Ďakujeme

  Petra Cocher Avatar Petra Cocher
  8. July 2016

  5 star review  Našu fenku Lilly sme donedávna brávali na všetky dovolenky. Prišla však situácia, kedy sme ju nemohli vziať so sebou. Kedže je na nás dosť „naviazaná“ mali sme dilemu, kam ju umiestniť. Padlo rozhodnutie na Zvieratkovo. Výborná voľba. Po troch skúšobných pobytoch zostala na týždeň. Lilly sa páčilo, nebola stresovaná ani urazená, keď sme po ňu prišli. Vďaka milej majiteľke za starostlivosť a trpezlivosť. Určite využijeme Zvieratkovo i v budúcnosti. Odporúčam majiteľom psíkov, ktorí sa nevedia rozhodnúť, kam umiestniť ich miláčika.

  Edita Hrčková Avatar Edita Hrčková
  3. July 2017

  negative review  Po poslednej návšteve v Zvieratkove moja ročná fenka hnačkuje a zvracia PLASTOVÉ OBALY, keďže ju pani majiteľka nechala bez dozoru vnútri domu. Ešte sme si za to aj nemálo zaplatili. Za mňa veľká neprofesionalita.

  Tímea Hvozdíková Avatar Tímea Hvozdíková
  26. April 2019

  1 star review  We were in Zvieratkovo in 2017 and were not happy with the service at all – the owner (lady) was very rude and on top of that overcharged us with a fee for dog accident in the house. (I would like to note that our dog hasn’t had accidents since she was a little puppy, and there never were such accidents in the usual hotel we take her to).

  Lora Chakarova Avatar Lora Chakarova
  28. January 2018

  positive review  Jednoducho úžasná starostlivosť a prístup. Fantastickí ľudia! Veľká vďaka! Odporúčam všetkým. Po opakovanej skúsenosti som nadmieru spokojná.

  Zu Zi Avatar Zu Zi
  21. October 2018

  5 star review  Mozem iba odporucit! Skvela starostlivost, vratil sa domov stastny a pohodovy pes a aj my sme si mohli uzit vikend bez starosti o jeho pohodlie. urcite prideme znova!

  Martina Rothova Avatar Martina Rothova
  1. October 2017

  5 star review  Skvely pristup, odporucam! 🙂

  Maria Gezeova Dankova Avatar Maria Gezeova Dankova
  29. April 2016

  5 star review  Veľká spokojnosť, ďakujeme za opateru nášho Saiyoka. Boli sme prvy krát a urcite využijeme Zvieratkovo opäť. Super ľudia, super prostredie a velmi dobrý pocit všeobecne sme mali. ���

  Michal Balky Balkán Avatar Michal Balky Balkán
  12. February 2017

  positive review  zvierarkovo odporúčame, náš Gaston strávil v domácom prostredí týždeň a myslím, že aj z fotiek, ktoré majitelia zverejňuju, sa Gaston cítil bezpečne a spokojne. hlavne že mal k dispozícii gauč, kreslo a dobru partiu havkacov. oceňujem aj prístup majiteľov a ich komunikáciu s nami.za nás 👍ďakujeme

  Anita Kellová Avatar Anita Kellová
  28. February 2020

Ďalšie recenzie získate po opätovnom načítaní tejto stránky.