Referencie

Napísali o nás

Nie ste stále rozhodnutí? Možno vám v rozhodovaní o využití nášho hotela pre zvieratá pomôžu recenzie našich klientov:​

  5 star review  Veľká spokojnosť, ďakujeme za opateru nášho Saiyoka. Boli sme prvy krát a urcite využijeme Zvieratkovo opäť. Super ľudia, super prostredie a velmi dobrý pocit všeobecne sme mali. ���

  Michal Balky Balkán Avatar Michal Balky Balkán
  12. February 2017

  positive review  Je krasne vidiet ako sa k vam psikovia tesia a aki su u vas spokojni 🙂

  Slavka Prvakova Avatar Slavka Prvakova
  7. August 2018

  positive review  Urcite odporucam tento hotelik. Paci sa mi najma to, ze psici maju naozaj pohodlie ako doma, v podstate ziadne obmedzenia a pristup majitelov k psim klientom je ako keby boli ich vlastne ? A moj mini chlpacik je velmi spokojny, az krochka ??

  Zuzana Justhova Avatar Zuzana Justhova
  9. December 2019

  5 star review  Zvieratkovo je supis �moji dvaja blazni sa tam mali fantasticky, vrelo odporucam �

  Silvia Anderson Avatar Silvia Anderson
  25. July 2017

  5 star review  Skvely pristup, odporucam! 🙂

  Maria Gezeova Dankova Avatar Maria Gezeova Dankova
  29. April 2016

  positive review  Ďakujeme majiteľom Zvieratkova, za ich profesionálny prístup. Starali sa nám o naše dve fenky ( Enu, Laru) a Enyka stále trucuje, že sme ju zobrali od vás domov. Boli sme maximálne spokojný. Môžme iba odporúčiť. Je tu domácky prístup a majitelia miluju zvieratka a ozaj to s nimi vedia……Ak na budúce niekam pôjdeme, vieme na koho sa obrátit?….Ďakujeme Vám?!

  Linda Juricová Dostálová Avatar Linda Juricová Dostálová
  23. September 2018

  positive review  Odporúčam Zvieratkovo, naša Belka je stredný až väčší psík (x NO) a pobyt v Zvieratkove bol bezproblémový, bola super starostlivosť a profesionálny prístup k zvieratkám. ???

  Danka Hrabovska Kubikova Avatar Danka Hrabovska Kubikova
  28. March 2019

  positive review  Jednoducho úžasná starostlivosť a prístup. Fantastickí ľudia! Veľká vďaka! Odporúčam všetkým. Po opakovanej skúsenosti som nadmieru spokojná.

  Zu Zi Avatar Zu Zi
  21. October 2018

  5 star review  O Zvieratkove sme sa dopoculi z internetu a z dobrych odporucani od susedov z Race. Tak sme to skusili a sme velmi radi, ze mame miesto, kam mozeme pocas ciest bez obav zverit psika. Nasa sucka tam uz bola niekolkokrat, aj na dlhsi pobyt, a vzdy sa vrati velmi spokojna. Mame podozrenie, ze si ani neuvedomuje, ze je mimo domov a ze si ani nevsima, ze sme prec, lebo si to tam cely cas uziva v spolocnosti inych psikov 🙂 Komunikacia s majitelmi je tiez velmi dobra a nebol problem cokolvek dohodnut. Dakujeme!

  Matej Brendza Avatar Matej Brendza
  4. June 2018

Ďalšie recenzie získate po opätovnom načítaní tejto stránky.